TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA PATENTLİ SİSTEMLER

TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA PATENTLİ SİSTEMLER – İthal Çakması Hatalı Sistemler Değil Teknoloji İhraç Ediyoruz ! Türkiye Ahşap İşleme Makineleri Ar-Ge’sine Öncülük Ediyor. BU ONUR VE GURUR HEPİMİZİN
Kopya çakma sistemlerle üretim kolaycılığına gitmeyen Moxa1, Hindistan’dada ahşap işleme makineleri üretimine başladı. Dünya’nın en kısa ,en az enerji harcayan ve komplike olmayan bantlamalarımızın yanı sıra ,ahşap, mermer, cam işleyebilen cnc makinemizle dünyanın en hızlı takım değiştirmesini ,ısınma yapmayan manyetik agregalı sistemlerimizle, ilklere imza atıyor ülkemize kazandırmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de üretilen makinelerimiz dünyanın dört bir yanında çalışıyor.Moxa1 Benzersiz Ar-Ge çalışmaları ile ürettiği teknolojinin % 70 ini ihraç ediyor.
Ar-Ge’ye En Fazla Yatırımı Biz Yapıyoruz !
Sadece teknoloji üretmiyoruz aynı zamanda teknoloji ihraç ederek, Türkiye ahşap işleme makineleri Ar-Ge’sine öncülük etmekteyiz . HAKİ SABIR’a Patentli Sistemlerimize Güvenin Çünkü Ar-Ge’ye En Fazla Yatırımı Biz Yapıyoruz Moxa1 münhasır fikri hakları yetkinliği ile global olarak know-how ve sistemlerimize dünya patenti alan lisans anlaşmaları yapan bir firma mertebesine yükseldi.: “Moxa1 ayrıca minifix üniteli kenar bantlama yapan dünyanın tek ahşap işleme makinesi üreten şirketi.”
ÜLKEMİZDE BAYİMİZ YOK
“Neden Türkiyede bayilik vermiyorsunuz?” şeklinde sorularla karşılaşıyoruz bayiliğin belli kuralları vardır,malesef ülkemizde ithal makine satan firmalar hariç neredeyse bayilik sistemi yok diyebiliriz. Uzakdoğu da dahi bayiilerimiz var patentli sistemlerimizi kanunla koruyamadığımız ülkelerde kopya edilmesinin önüne geçmek için fiyatlarımızı indirdik ülkemizde yurt dışı bayiilerimize verdiğimiz fiyatlarla satıyoruz.
ÇİNDE ÜRETİLEN AVRUPA MARKALAR
HAKİ SABIR’a patentli sistemlerle üretilen makineleriyle Ar-Ge’ye en fazla yatırımı yapan firmamız,Çinli firmaların ‘biz sizin için daha ucuza üretelim,uğraşmanıza gerek kalmasın;siz sadece markanızı vurun’tarzındaki tekliflerini ciddiye dahi almıyor.
Çin’de üretilen makineleri üzerlerine vurulan ‘Made in Italy, Made in Germany’ gibi markalar için alan firmalara kendi tercihleri diye saygı duyarız ancak görmek istedikleri avrupa imajı ve marka için bu kadar fark para vermeleri zararlarına olur.

Hemen Yazın!
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, hemen bize mesaj atın. 👋
Şimdi Ara!