Hakkımızda

Hakkımızda

1981 yılında kurulan firmamız, ahşap işleme sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir. Haki Sabır’a patentli akıllı ve fonksiyonel sistemlerimizle, ülkemizde ve dünya genelinde birçok ilki gerçekleştirdik.
Üstün özelliklere sahip patentli makinelerimiz, kırkın üzerinde ülkede kullanılmaktadır ve kullanıcıların takdirini kazanmıştır. Ayrıca, firmamız, makinelerimizin kullanımı konusunda eğitim ve satış sonrası desteği de sunarak ahşap sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır.
Türkiye’deki yatırımlarımıza ek olarak, 2001 yılında Ukrayna, 2008 yılında Azerbaycan, 2011 yılında İran, 2012 yılında Rusya ve 2014 yılında Hindistan’da kurduğumuz firmalarımızla yeni atılımlar gerçekleştirdik. Satış ve üretimlerimizle yeniden yapılandık ve ahşap işleme sektörüne daha iyi hizmet için önümüzdeki yıllarda birçok yeniliğe imza atmaya devam etmeyi hedefliyoruz.
Firmamızın satışlarındaki artışlar, müşterilerin güvenini kazandığımızın en iyi kanıtıdır. Ayrıca, müşterilerimize ülkemizde fabrikadan direkt yurtdışı bayii fiyatlarıyla satış yaparak fiyat avantajı sağlamaktayız.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Intro

Makinelerimizi Daha Ayrıntılı İnceleyin!

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, hemen bize mesaj atın. 👋
Call Now Button