Hakkımızda

sabir-makina-hakkimizda1981 yılında kurulan firmamız ahşap işleme sektörüne yıllardır hizmet vermektedir. Haki SABIR ‘a patentli akıllı ve fonksiyonel sistemlerlerimiz‘le ülkemiz’de ve dünya’da  birçok ilki gerçekleştirdik.

 Kırkın üzerinde ülkede kullanılmakta olan üstün özelliklerdeki patentli makinalarımız  kullanıcıların haklı takdirini kazanmıştır. Ayrıca firmamız makinalarımızın  kullanımı konusunda  da eğitim ve satış  sonrası  desteği vermekte , ahşap sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Türkiye’deki yatırımlarımıza ek olarak 2001 yılında Ukrayna ve 2008 yılında Azerbaycan’da 2011 yılında İran’da 2012 Rusya’da 2014 Hindistan’da kurduğumuz firmalarımızla yeni atılımlar gerçekleştirdik.
  Satış ve üretimlerimizle yeniden yapılandık.  Ahşap işleme sektörüne  daha iyi hizmet için önümüzdeki yıllarda da birçok yeniliğe imza atmayı hedefliyoruz. Firmamızın satışlarındaki  artışlar müşteri tercihinde güvenilir olduğumuzun en iyi kanıtıdır. Ülkemizde Fabrikadan Direkt Yurtdışı Bayii Fiyatlarımızla Satış Yaparak Müşterilerimizin Fiyat Avantajından Yararlanmasını Sağlıyoruz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

Youtube – https://www.youtube.com/c/MoxsabirMakine 
Twitter – https://twitter.com/sabirmakina
Facebook – https://www.facebook.com/moxsabir/
instagram – https://www.instagram.com/moxa1_makine/