İş Ahlakına ve Etiğine Uymayan Şahıs Çalıştığı Firma Yerine Adımıza Sahte Facebook Hesapları Açmış Firmamız Adını Kullanarak Sözde Servis Vermektedir !!


Pazarlama işine başlayarak firmamıza zarar verebileceklerini düşünmüşlerdir.Bu hadsizler rakip firmalar ile iş birliği içine girerek namünasip bir yola tevessül etmişlerdir .Sektörü bilgilendirmek amacıyla bazı önemli detaylar aşağıda maddelenmiştir.
1.Servis adı altında “moxabir de çalışıyorum” diyerek müşterileri her konuda yanlış yönlendirdiği ve yedek parçaları fahiş fiyatlara sattığı halde
2.Ayarları kasıtlı sabitlemediği ve öğretmediği için devamlı surette müşterileri servis adı altında mağdur etmesi
3.Kumpas okumayı dahi bilmeyen kendisi gibi kişilerle firmanın patentli ürünlerini kopyalamaya yeltenmesi (Hindistan da sistemlerimizi kopya eden emek hırsızlarını mahkum ettik ülkemizde de gereken yıllar önce yapıldı ve bu kolaycılığa kaçanlar derslerini aldılar.)

4.Malum nedenler ile firmamız ile ilişiği yıllar önce kesilen şahıs markamız adı altında başka marka ürünler satması
5.Firmamızın ortakları ve yakınlarını had bilmez ve edepsiz bir şekilde fake ve kendi hesaplarına ekleyerek karaktersizliğini ortaya koyuyor.
Sektörün dikkatine;
1.Bazı sözüm ona pazarlamacıları firmaların fake hesaplarını açıyor ve bundan rant sağlayacaklarını düşünüyorlar.
2.Bazı sözde pazarlamacılar makine operatörlerine rüşvet karşılığında makineyi bozmasını teklif etmektedirler.(Sektöre hayırlı olsun)
3.Üretici firmaya ödemesini yapmadığı halde servis talep edebilen aynı zamanda firmamızı kötülemekle tehdit etmeyi iş ahlakına sığdırabilen şeref yoksunu şahıslar maalesef ki varlar. 
4.Komşusunun dolandırıldığı malı alıp mağazasına koyan ve bundan bereket bekleyen ahlaksız mağaza sahipleri ne yazık ki var.
5.Yurt dışına yüklü para harcayıp bayiilik bulan firmanın bayiisine açık hesap konsinye makine satışı teklif eden ve bunu rekabet sanan sözde pazarlamacılar var.

Hemen Yazın!
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, hemen bize mesaj atın. 👋
Şimdi Ara!