Moxa1- modelleri atölyeler,fabrikalar,fason iş yapanlar için üstün özellikler ile donatıldı.

Kenar bantlama makinalarında   modellerimiz Haki SABIR a patentli sistemleri ile imalatına başladığından bu yana yükselen bir trend yakaladı ve yıllardır kullanıcısının haklı takdirini kazanmış  Kutalmış modellerimizden sonra yerini aldı.

 

Uzun araştırma ve deneyimler,tecrübeler sayesinde imalatı Ankara Ostim de yapılan Expert kenar bantlama makinalarımızın aylık imalatı 2011 yılında hedeflenen adetlerin üzerine çıktı.

Popülaritesi gitgide artan  modellerimiz  pek çok ülkede kullanıcısına ulaştı.

Magic baş son kesme yuvarlama İnce kalın otomatik geçiş,plc renkli dokunmatik ekran,metraj ölçer otomatik fiatlandırma,çift palet sistemi,ön ve arka fazlalıklara baskı uygulamayan yan baskı,tıkanma yapmayan radüslü kazıma, kanal açma gibi üniteleri ve dünyada sadece  modellerimize has patentli üstün özellikleri  kullanıcıları tarafından anlaşılınca farklı bir konseptte yerini aldı ve başarılı oldu.

Modellerimiz üstün özellikler iie donatıldı ( En İyi Kalite Tek Fiyat ) kampanyamız ile daha çok kullanıcıya ulaştık firmamız yurt içi ve yurt dışında ilerleyen aylarda bayilik ağı ile yeni bir strateji belirleyecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir