Tüm ithal kenar bantlama makina kullananlarının yaşadıkları sorunları biliyoruz ithal makinaların servis ve bakımlarını yıllarca yaptık inceledik.yan baskı, trim , kazıma, toz talaş toplama , komplike olmaları,ayar,  ihtiyaç fazlası kapladıkları alan vs sistemlerinde sorunlar yaşandığını biliyoruz ve kullanıcılar söylüyor..(sonuç modellere göre değişiklik gösterebilir)

Devamını Oku

TÜRKİYE’DEN DÜNYAYA PATENTLİ SİSTEMLER – İthal Çakması Hatalı Sistemler Değil Teknoloji İhraç Ediyoruz ! Türkiye Ahşap İşleme Makineleri Ar-Ge’sine Öncülük Ediyor. BU ONUR VE GURUR HEPİMİZİN

Kopya çakma sistemlerle üretim kolaycılığına gitmeyen Moxsabir, Hindistan’dada ahşap işleme makineleri üretimine başladı. Dünya’nın en kısa ,en az enerji harcayan ve komplike olmayan bantlamalarımızın yanı sıra ,ahşap, mermer, cam işleyebilen cnc makinemizle dünyanın en hızlı takım değiştirmesini ,ısınma yapmayan manyetik agregalı sistemlerimizle, ilklere imza atıyor ülkemize kazandırmaya devam ediyoruz.

Devamını Oku

Minifiks 4600 ve CNC makinesi 4 elamanla günde 50-60 plaka sunta mdf vs malzemelerin ambalaja hazır kesim delik ve bantlama işlerini bitirir fason ve seri üretimde  zaman ve kalite avantajı  sağlar iş güvenliği ve işçi sağlığı diğer bir artısı. Çizerli, ebatlama, delik  gibi diğer makinalara ihtiyaç kalmaz.

 

moxsabir Makine Dış Ticaret Müdürü Ayşe Sabır: Ar-Ge’ye en fazla yatırımı biz yapıyoruz”

Mobilya sektöründe kullanılan ahşap işlemelerin üretiminde özel ve patentli makinalar üreten Sabır Makine, üretiminin %70’in, ihraç ediyor. Yıllarca ithal makinaların servis ve bakımlarını yapan firma, sektördeki tecrübesi ile ahşap işleme makineleri Ar-Ge’sine öncülük yapıyor. Türkiye’de kendi sektörlerinde kopya üretim yapmayan tek marka olduklarını ifade eden dış ticaret müdürü Ayşe Sabır, global olarak kendilerine ait know-how ile dünya patenti alan ve lisans anlaşmaları yapan bir marka olduklarını belirtti.

Devamını Oku

DELHIWOOD  1-4 March 2017 International Exhibition Centre  da gerçekleşen uluslararası mobilya üretim ve teknoloji fuarında ,T.C. Yeni Delhi Ticaret Ateşesi Çağlar GÖKSU  , standımızı ziyaret etti. MOXSABIR ‘ın ürün yelpazesi ve yenilikçi sistemleri hakkında bilgi aldı.  göstermiş oldukları ilgiye teşekkür ederiz.

HAKİ SABIR’a Patentli Sistemlerimize Güvenin Çünkü Ar-Ge’ye En Fazla Yatırımı Biz Yapıyoruz.

 

moxsabir makina sanayi hırsızlığı ile haksız kazanç elde edenlerin karşısında olmayıüretici firma olmanın sağladığı tüm avantajları müşteri ile paylaşmayı ilke, Ağaç Işleme makinaları ile ilgili tüm sorunlarınızda yardimcı olmayı görev edinmiştir.’

Devamını Oku