Üstten basınç uygulayan makinalar Membran ve Balon preslerdir Vakum presler üstten basınc uygulamaz.

Membran Balon Vakum presler arasındaki farklara, beklediğiniz performans ve kalite düzeyine yakından bakmalısınız. Hassas ve hatasız imalat icin atmosfersiz ortam santimetrekarede kaç kilo basınç uyguladığı  gibi özellikleri, göz önünde bulundurmak zorunludur.

Haki Sabır  patentli OTTOMAN 3D ustun özellikleri ile Türkiye de üretilen ilk ve tek membran prestir vakum preslerdeki  basit sistemlerin  aksine, amatörler tarafından   taklidi kopyası dahi yapılamayacak özelliklerle donatılmış  ve imalatında yapılması gerekli basınç vs. testleri özel ortamlarda da işin uzmanları tarafından yapılmaktadır.
Üstten basınç uygulayan makinalar Membran ve Balon preslerdir Vakum  presler üsten basınc uygulamaz ve büyük ölçüde farklar vardır son derece komplike sadece mobilya da değil binalarda, otomotivde,çelik kaplamada ve plastik endüstrisinde kullanılması için geliştirilmiştir.

30 dan fazla ülkede  aktif olarak kullanılan OTTOMAN 3D nin, basınçlı üst düzlem tabla –  Basınçlı sıcak hava sirkülasyon sistemi – Ortam basınç – Hava dağıtım sistemi –  İç ortam iklimleme – Havasız ortam oluşturma – Kademeli baskı – Şok baskı – Elektronik basınç kontrol – Elektronik vakum kontrol –  Çift vakum ünitesi – Solidstate tabla ısıtma,   –  Solidstate tribün ısıtma – Kırışık Düzeltme sistemi –  Baskı öncesi hazırlama gibi  yetenekleri de gözden kaçırılmaması gereken özelliklerdir

Sınıfının En iyisi ASSİSTANT Vakum Pres Makinası

Assistant Vakum pres, benzer üretimlerde kullanılmakta  çünkü daha kolay öğrenilmekte ve kalifiye elaman gerektirmemekte, az yer kaplaması ,  ekonomik vs. olması   pvc folyo, transfer folyo, doğal kaplama, high glass,  akrilik,pp deri  gibi malzemelerle motifli mutfak dolapları,  kapı kanatları sandalye ve masa tablası  duşakabin kaplamakla beraber, sadece mobilya da değil binalarda, otomotivde, çelik kaplamada ve plastik endüstrisinde membranlı ve membransız ,3 boyutlu zarif, daracılı eğimleri, keskin köşeleri, yüzeyleri ve kenarlarını eşzamanlı olarak kaplar.

ASSİSTANT vakum  ful otomatik plc kontrollü otomatik kullanım ergonomik asansörlü sistem, silikonlu calışma, kilitleme gerektirmeyen ,c e standartında üretim, güvenlik sistemleri,homojen ve ekonomik ısı dağılımı,sıcak soguk hava sirkülasyon, kontrolü uzun ömürlü yapısı ve daha yüksek ürün kalitesi.minimum fire ve zamandan tasarruf ,30 cm kalınlığa kadar pres yapabilme imkanı sıcak hava sirkülasyon sistemleri ile sınıfında en iyisi  ve Haki Sabır patentli en ekonomik fiyatı ile ülkemizde üretiliyor olması da  önemli bir avantajdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir