MOXSABIR Kenar Bantlama Makinaları Yapıştırma ve İşlemede Neden Farklıdır?

HAKİ SABIR’a Patentli Sistemlerimize Güvenin Çünkü Ar-Ge'ye En Fazla Yatırımı Biz YapıyoruzDünyanın “İlk Kendi Bandını Üreten Makinası” Türkiye'den

Geleceğin kenar bantlama makinaları nasıl olacak diye hiç düşündünüz mü? moxsabır'ın seri üretimine başlayacağı integrate size bir fikir verebilir.T.C. Guanco Başkonsolosumuz Sayın Batu Kesmen , standımızı ziyaret etti.

MOXSABIR 'ın ürün yelpazesi ve yenilikçi sistemleri hakkında bilgi aldı.

Çinlilerin 'Made in Turkey' Zaafı

Patentli sistemlerimizi kanunlarla koruyamadığımız ülkelerde çakma ve kopyalarının yapılmaması için düşük fiyat politikamız devam edecek.

Her Taklit Aslına Övgüdür

HAKİ SABIR’a Patentli Sistemlerimize Güvenin Çünkü Ar-Ge'ye En Fazla Yatırımı Biz Yapıyoruz

Çakma üreten şimdi yandı taklide hapis geliyor!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Taklit ürünler 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası alacak. Ayrıca yakalanan bütün taklit ürünlere el konulacak.


Kenar Bantlama Makinalarında Haki SABIR a patentli

Mox-Expert ler ile Hedefe Tam İsabet.

En İyi Membran Balon Vakum Pres Makinası Nasıl Seçilir

Üstten basınç uygulayan makinalar Membran ve Balon preslerdir Vakum presler üstten basınc uygulamaz

"MOX&SABIR" Ekibi Başarılarını Bolu Dörtdivan Yaylalarında Kutladı.

MOX&SABIR ekibinde olmak ile gurur duyan çalışanlarımızla yarı yılda satış hedeflerimizi aştık

Kayseri Mobilya Yan Sanayi Fuarında K.MOY 2012 standımızı Devlet Bakanımız Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı sayın Taner YILDIZ Kayseri valisi sayın Mevlüt BİLİCİ ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı sayın Taner YILDIZ ‘a Kayseri valisi sayın Mevlüt BİLİCİ ‘ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz..

c2.jpg
Döviz

Ana Sayfa > Türkçe > HaberlerEn İyi Membran Balon Vakum Pres Makinası Nasıl Seçilir

Üstten basınç uygulayan makinalar Membran ve Balon preslerdir Vakum presler üstten basınc uygulamaz

sabir-fuar.png

Membran Balon Vakum presler arasındaki farklara, beklediğiniz performans ve kalite düzeyine yakından bakmalısınız. Hassas ve hatasız imalat icin atmosfersiz ortam santimetrekarede kaç kilo basınç uyguladığı  gibi özellikleri, göz önünde bulundurmak zorunludur.

 Haki Sabır  patentli OTTOMAN 3D ustun özellikleri ile Türkiye de üretilen ilk ve tek membran prestir vakum preslerdeki  basit sistemlerin  aksine, amatörler tarafından   taklidi kopyası dahi yapılamayacak özelliklerle donatılmış  ve imalatında yapılması gerekli basınç vs. testleri özel ortamlarda da işin uzmanları tarafından yapılmaktadır.
Üstten basınç uygulayan makinalar Membran ve Balon preslerdir Vakum  presler üsten basınc uygulamaz ve büyük ölçüde farklar vardır son derece komplike sadece mobilya da değil binalarda, otomotivde,çelik kaplamada ve plastik endüstrisinde kullanılması için geliştirilmiştir.


30 dan fazla ülkede  aktif olarak kullanılan OTTOMAN 3D nin, basınçlı üst düzlem tabla -  Basınçlı sıcak hava sirkülasyon sistemi - Ortam basınç - Hava dağıtım sistemi -  İç ortam iklimleme - Havasız ortam oluşturma - Kademeli baskı - Şok baskı - Elektronik basınç kontrol - Elektronik vakum kontrol -  Çift vakum ünitesi - Solidstate tabla ısıtma,   -  Solidstate tribün ısıtma - Kırışık Düzeltme sistemi -  Baskı öncesi hazırlama gibi  yetenekleri de gözden kaçırılmaması gereken özelliklerdir

 


Sınıfının En iyisi ASSİSTANT Vakum Pres Makinası


 Assistant Vakum pres, benzer üretimlerde kullanılmakta  çünkü daha kolay öğrenilmekte ve kalifiye elaman gerektirmemekte, az yer kaplaması ,  ekonomik vs. olması   pvc folyo, transfer folyo, doğal kaplama, high glass,  akrilik,pp deri  gibi malzemelerle motifli mutfak dolapları,  kapı kanatları sandalye ve masa tablası  duşakabin kaplamakla beraber, sadece mobilya da değil binalarda, otomotivde, çelik kaplamada ve plastik endüstrisinde membranlı ve membransız ,3 boyutlu zarif, daracılı eğimleri, keskin köşeleri, yüzeyleri ve kenarlarını eşzamanlı olarak kaplar.


 ASSİSTANT vakum  ful otomatik plc kontrollü otomatik kullanım ergonomik asansörlü sistem, silikonlu calışma, kilitleme gerektirmeyen ,c e standartında üretim, güvenlik sistemleri,homojen ve ekonomik ısı dağılımı,sıcak soguk hava sirkülasyon, kontrolü uzun ömürlü yapısı ve daha yüksek ürün kalitesi.minimum fire ve zamandan tasarruf ,30 cm kalınlığa kadar pres yapabilme imkanı sıcak hava sirkülasyon sistemleri ile sınıfında en iyisi  ve Haki Sabır patentli en ekonomik fiyatı ile ülkemizde üretiliyor olması da  önemli bir avantajdır.