Patentli sistemlerimizi kanunlarla koruyamadığımız ülkelerde çakma ve kopyalarının yapılmaması için düşük fiyat politikamız devam edecek.

HAKİ SABIR’a patentli sistemlerle  üretilen makineleriyle Ar-Ge’ye en fazla yatırımı yapan firmamız,Çinli firmaların  ‘biz sizin için daha ucuza üretelim,uğraşmanıza gerek kalmasın;siz sadece markanızı vurun’tarzındaki tekliflerini ciddiye dahi almıyor.

Aldıkları ürünlerde ‘Made in Turkey,Made in Italy’ gibi markaların yanında Avrupa imajını da görmek isteyen Çinliler,neticede bu durumların oluşturduğu farka para veriyorlar.

Çin’de üretilen makineleri üzerlerine vurulan ‘Made in Italy, Made in Germany’  gibi markalar için alan firmalara kendi tercihleri diye saygı duyarız ancak görmek istedikleri avrupa imajı ve marka için bu kadar fark para vermeleri zararlarına olur.
 
 Firmamız Çin-Guangzhou da düzenlenen CIFM Interzum 2013-2014 fuarında katılımcı olan tek Türk firmasıydı.2015’de de oradayız.2015 Tahran,Moskova,Delhi,2015-2017 Ligna-Hannover  ve diğer  fuarların anlaşmalarını da şimdiden yaptık.
Umarız Türkiye’de görmediğimiz firmalarla oralarda buluşabiliriz…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir